Број на оглас: 2896262
Објавен на: 10.06.2018, 14:13
1 / 8

Audi A3 2004 2.0TDI

4.300 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi a3 2.0tdi , 6 brzinec. Poseduva full oprema + radio so display ,xenon svetla, klima folii so atest. Registrirana do 10ti mesec 2018.
Servis napraven pred 2000 km(ulje,filteri,stabilizatori). Golem servis(rebrast kais,klinast kais,vodna pumpa,kais na alternator) e napraven pred 20.000km.Poseduva i zimski gumi.
tel za kontakt. 070869008