Број на оглас: 2896119
Објавен на: 02.03.2019, 09:50
1 / 1

БАРАТЕ РАБОТА ВО РЕСТОРАН ??? ЈАВЕТЕ СЕ, ИМАМЕ ПОНУДА ЗА ВАС

300 €
Категорија:
Туризам и угостителство
Пол :
Не е важно
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Ако барате работа а имате или немате искуство, прекувремено, за стално, повремено или за преку лето во ресторан и бифе на Универизтетот Гоце Делчев во Штип, јавете се. Услови одлични, плата по договор.

Информации на 075270395