Број на оглас: 2895940
Објавен на: 29.05.2018, 13:00
1 / 4

Добро сочуван мебел

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вид на оглас: Се продава


Аголна Гарнитура 500 ЕУ купен 15.02.2018
Орман 400ЕУ
ТВ комода 150 ЕУ
За купување на сите работи бесплатна достава насекаде низ Македонија