Број на оглас: 2895897
Објавен на: 18.05.2018, 16:05
1 / 3

Ford Fiesta 1.3 Benzin/plin

1.250 € Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford fiesta 1.3 atest plin, registrirana 06.02.2018, dve novi gumi-kolata e zacuvana-kolata e na lance nee na kais-gratsko kolice mala potrosna-radio so uezbe novo