Број на оглас: 2895693
Објавен на: 25.06.2018, 20:55
1 / 5

Lifan 150cc

500 € Цената не е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2008
Модел:
Lifan
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skuter 150 kubici vo odlichna sostojba.
Kontakt telefon: 075 596 598 - Goran