Број на оглас: 2895417
Објавен на: 19.05.2018, 00:30
1 / 12

VW GOLF 5 1.9 TDI

4.350 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf V 1.9 TDI 105ps 210.000km
Od Opremata poseduva:
*Airbag
*ABS/ESP
*4xEl.stakla
*El.retrovizori
*Refrigerated glove box
*Tempomat
*Nosac za race
*Retrovizori so greaci i El.Zatemneti
*Halogenki
idr...

Uvezena od Stranstvo vo perfektna sostojba,Plateni site davacki do registracia.
Extra Cena 4350€ za kesh
za zamena imat druga cena