Број на оглас: 2895302
Објавен на: 17.05.2018, 21:50
1 / 4

Prodavam Semejna Kukja vo dobra sostojba

4 €
Број на соби:
9
Квадратура:
110 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
30 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1
Година на реновирање:
1
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Bukovska 7

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


KONTAKT:076288650

Kukjata e vo dobra sostojba, na dva sprata so golema vizba, rabotilnica, tavan. Vo kukjata mozat komotno da ziveat dve familii.

Se naogja na patot za heraklea.
Dojdete videtea cena po dogovor

KONTAKT: 076288650.