Број на оглас: 2895291
Објавен на: 15.06.2019, 19:49
1 / 1

Vratilo sipka

1.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Vratilo za vrata so povekje vezbi. Nov.