Број на оглас: 2895027
Објавен на: 13.05.2018, 18:09
1 / 11

RENAULT CLIO 1.5 DCi

70.636.901 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


RENAULT CLIO 1.5 DCI ..2011 GOD...DONESEN OD SVAJCARIJA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA