Број на оглас: 2894904
Објавен на: 19.05.2018, 16:50
1 / 8

RENAULT LAGUNA 1.9 DCI

2.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo top sostojba reg.zelen karton. klima raboti .mozit ba se proveri kade sakate i majstor po zelba.mozi zamena za pomalo so doplata