Број на оглас: 2894861
Објавен на: 20.05.2018, 13:00

Tekstilna fabrika masini

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


ITNO i povolno se prodava oprema za tekstilna fabrika, komplet masinski park moze i poedinecno.