Број на оглас: 2894771
Објавен на: 13.12.2018, 20:55
1 / 7

Se Prodava GLK 220 2009 godina

19.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
GLK 220
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Glk 220 .2009 godina
extra sostojba, max oprema
MOZNA ZAMENA SO DOPLATA ZA STAN