Број на оглас: 2894738
Објавен на: 24.05.2018, 17:59
1 / 9

Prodavam Renault Clio 1.2

2.000 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dobro sochuvano Renault Clio

Motor 1.2, benzinec, elektrika na stakla, ABS, vozdushni pernichina, novo radio so USB, registrirano do 17.08.2018.

Tel. za kontakt 070 778 770