Број на оглас: 2894694
Објавен на: 19.05.2018, 08:57
1 / 5

mercedes A 180 CDI dizel 2005 godina

4.500 € 4.600 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 180
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-klima
-novi gumi site cetri sava
-koza
-parkin senzori napred i nazad
-registrirana do 2019 god.
-dva orginal kluca
-servisirana