Број на оглас: 2894572
Објавен на: 31.05.2020, 09:03

AUDI -- 100 -DIZEL NA DELOVI

100 €
Марка:
Audi
Модел:
100
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
75000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE ZA AUDI