Број на оглас: 2894523
Објавен на: 18.05.2018, 16:12
1 / 5

Scott Aspect 630

2 € Цената не е фиксна 360 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


VELOSIPEDOT E VO DOBRA FORMA SO MALI KOZMETICKI GREBKI
OPREMA: deore Acera
vila sock shox reba RL dual air so lock out na volan, povece sliki na viber
moze i zamena za pogolem so moja doplata ponudi na viber
skoro novi gumi
Bandazi alexrims 26"
servisiran