Број на оглас: 2894240
Објавен на: 16.09.2020, 22:28
1 / 1

KUKA VO BLIZINA NA EZERO

69.500 €
Број на соби:
7
Квадратура:
240 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
80 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Krum Tocko bb

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukjata e na 3 kata so možnost i za potkrovje. Istata ima dvor i napred i nazad i malku e koristena (potrebni se mali zafati). Se naogja od drugata strana na kaleto, na ul. Krum Točko.
Za poveke informacii kontaktirajte ne na broj:
070 580 580