Број на оглас: 2893967
Објавен на: 15.05.2019, 13:01
1 / 9

PIREELI 245/40/18

2.000 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


polovni gumi 245/40/18 M+S PIREELI 076-656-589
2000.denari fiksno site cetiri