Број на оглас: 2893880
Објавен на: 17.04.2019, 12:31
1 / 8

bmw x5 d extra cena fabrika

9.990 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
174 kw / 237 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


dzipot e vo odlicna sostojba kako nov nema nedostatoci i mani Ima mesto za dogovor 070 253 515