Број на оглас: 2893569
Објавен на: 25.05.2018, 14:15
1 / 4

SAMSUNG TAB E T560 BEL KAKO NOV SO GARANCIJA

По Договор
Марка:
Samsung
Големина на екранот:
10" инчи

Категорија: Компјутери / Таблети и PDA Организатори

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy Tab E T560 bel socuvan kako nov seuste so garancija do juli 2018..tabletot e kako nov i bez nikakov problem..slikite se od tabletot
moze i zamena za mobilen telefon