Број на оглас: 2893419
Објавен на: 30.11.2018, 22:15
1 / 5

ALFA PLAM 90 SO KOTEL ZA PARNO

350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Alfa 90 so dva kotli za parno na drva
kombiniran fabricki koristen dve sezoni kako nov jacina 14 kW za 80-90kvadrati.