Број на оглас: 2893339
Објавен на: 21.12.2018, 11:27
1 / 1

Lenovo yoga laptop so wacom penkalo

27.000 МКД
Производител:
IBM/Lenovo
Xaрд диск HDD:
1 TB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i5
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Lenovo yoga laptop touch screen so wacom penkalo pogoden za crtanje 070208107