Број на оглас: 2893177
Објавен на: 20.05.2018, 19:05
1 / 11

VW GOLF 5 1.9 77KW TDI NOV UVOZ GERMANIJA

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata E Uvezeno Od Germanija
Golf 1.9 105ks 77kw God Pr 2004
So Site Pllateni Davacki Do Reg
So Fulloprema
Kolata e Ekstara ......