Број на оглас: 2893056
Објавен на: 03.12.2018, 17:35
1 / 12

ASTRA H TEMPOMAT 2005 GODINA 1.9 CDTI SO 6 BRZINI

3.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava astra H 2005 godina so motor 1.9 CDTI so 6 brzini i funkcionalna klima. Registrirana cela godina do 06.2019 Elektrika na predni stakla so board computer. Kolata e vo EXTRA sostojba i super socuvana kako sto se gleda na slikite