Број на оглас: 2892618
Објавен на: 17.09.2020, 01:37
1 / 3

MERCEDES (C/KLASA) KOMPRESOR ZA KLIMA

65 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


KOMPRESOR ZA KLIMA (ISPRAVEN).ODGOVARA ZA MERCEDES C KLASA DIZEL OD 1993 DO 1998.