Број на оглас: 2891435
Објавен на: 25.01.2019, 23:19
1 / 4

Se prodava OPREMA ZA PEKARA

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Леб - бели печива - Пекара

Вид на оглас: Се продава


Se prodava oprema za pekara: 2 pecki na plin (300e edna),elektricna duvalka,kisnalna.Za poveke INFO NA OVAJ BROJ: 075 468 001 NIKOLA