Број на оглас: 2891430
Објавен на: 12.10.2018, 21:41
1 / 7

NOKIA LUMIA 930

6.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Nokia
Модел:
LUMIA 930
Боја:
White
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


EXTRA zacuvan!!
telefonceto e "staklo", so nego dobivate 4 maski GRATIS i mat folii za zastita na ekran