Број на оглас: 2891419
Објавен на: 12.10.2018, 21:41
1 / 5

NOKIA LUMIA 920

5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Nokia
Модел:
LUMIA 920
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


se prodava NOKIA LUMIA 920 vo odlicna sostojba, GRATIS maska i lepenki za zastita na ekran