Број на оглас: 2891318
Објавен на: 22.05.2018, 13:19
1 / 7

Audi A4 1.9 TDI

1.800 € Цената не е фиксна 1.850 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Avtomobilot ima nadvoresni zabeleski kako sto gledate na slikite, motor perfekten, registiran so zelen karton do 04.2019
Smeneto rebrast kais i ulje pred 1000km
Moze zamena so moja doplata