Број на оглас: 2891240
Објавен на: 18.05.2018, 21:55
1 / 1

Бушење

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на растенија

Вид на оглас: Се продава


Бушам дупки со сврдел погодни за ограда или за садење растенија
Ф100 мм
Ф150 мм
Ф200 мм
Длабина до 50 см