Број на оглас: 2891160
Објавен на: 10.05.2018, 17:37
1 / 10

Продавам vw sharan

2.350 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Sharan
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
19 kw / 26 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е во одлична возна состојба направен голем сервис климатроник исправен полн, фабрички затемнето, алуминиумски бандажи. Возилото не е возено такси, фамилијарно возило увезено од Швајцарија јас го имам 7 години.