Број на оглас: 2891101
Објавен на: 24.09.2018, 21:01
1 / 12

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS -- HIGHLINE---

4.700 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS
-PROI/ 2005 G
-FULL OPREMA
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-KLIMATRONIK
-KOMPLETNA ELEKTRIKA
-NOVI GUMI
-EKSTRA SOSTOJBA
-UVOZ ITALIJA ---ANKONA---
-PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
---INF//// 070-239-440