Број на оглас: 2891052
Објавен на: 24.09.2018, 20:19
1 / 11

Smart 0.8 CDi odlicno moze zamena

2.000 €
Марка:
Smart
Модел:
ForTwo
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Smart ForTwo 0.8cc CDI
Reg do 29.06.2019. Cela god
Vo odlicna sostojba so full oprema
Klima (dvozonska)
AirBags
Centralno
Panorama krov
Avtomatski i Tiptronic menjac 6+1 brzini
Menuvac i motor vo perfektna sostojba..

Mozna zamena za pogolemo vozilo
Cena za kes 2000eu
Cena za zamena 2500eu

Info na:
Tel/Viber 070682665
vinko984@hotmail.com