Број на оглас: 2890608
Објавен на: 20.05.2018, 16:15
1 / 4

Traktor IMT 539

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e proizveden 1997 god i e vo super sostojba, so kompresor, novi gumi moze da se vidi vo sekoe vreme
070/265-190