Број на оглас: 2889106
Објавен на: 25.05.2018, 09:10
1 / 10

Peugeot 206 1.4 55kw Ekonomik

2.500 €
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ful oprema
Klimatronik kočan ladi
Abs
Esp
Elektrika na sve
Glanc novi Mišelin gumi
Uvezeno od Švajcarija
Plateni davacki do reg
Samo keš bez zameni