Број на оглас: 2889026
Објавен на: 20.05.2018, 17:46
1 / 2

ST CISTO NOV

10.600 МКД
Марка:
Останато
Производ:
LCD
Големина:
102 cm (40 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Televizorot e cisto nov so dokumenti i garancija. 2000 den poeftino.od momentalnata cena vo SETEK. Zamena ISKLUCIVO za pogolem TV(NOV od 50inci nagore) so moja doplata....