Број на оглас: 2888881
Објавен на: 09.05.2018, 15:52
1 / 6

SE IZDAVA STAN

15.000 МКД
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Engelsova

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


se izdava stan vo 8 mi noemvri nad Tera market.vo cenata se vkluceni site troskovi(internet,struja,voda....)