Број на оглас: 2888868
Објавен на: 24.07.2018, 13:26

Купувам стан

500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
45 m²
Греење:
Друго
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2018
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Струга

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Купувам стан во Струга половен реновиран на било кој спрат освен приземје и поткровје.