Број на оглас: 2888571
Објавен на: 20.05.2018, 13:00
1 / 8

SE PRODAVA OPEL CORSA 1.0

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Corsa 1.0 benzin, 44KW , godina na proizvodstvo 2004, registrirano do 07.07.2018, ful oprema so novi gumi m+s kolata e vo top sostojba. Za poveke informacii na tel: 078453474