Број на оглас: 2888456
Објавен на: 25.05.2018, 21:23
1 / 12

EKSKLUZIVEN APARTMAN VO CEVAHIR SKY CITY / LUX APARTMENT FOR

500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
64 m²
Греење:
Централно
Спрат:
>15 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Да
Година на градба:
2017
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Впечатлив вкус, префинет животен стил...
Во животот треба да се ужива. Секојдневните обврски ни оставаат малку време да им се посветиме на задоволствата. Живеејќи во Cevahir Sky City, ќе откриете гостопримливост и љубезност во вистинската смисла на зборот. Со 24/7 обезбедување, CCTV набљудување на заедничките простории и пристап со картичка до Вашиот апартман, можете да уживате во животните задоволства, притоа знаејќи дека Вашите највредни скапоцености се секогаш во добри раце.
Под мотото „Живот без ограничувања“, оваа неверојатна архитектонска структура е ненадминлив простор за живеење за оние што сакаат повеќе од животот. Cevahir Sky City нуди погледи врз Скопје што може да се споредат со оние од Водно, во уникатен животен простор дизајниран да задоволи луксузни вкусови.
Апартманот не е изнајмуван досега и целата опрема и мебел се нови. Во опремувањето на апартманот е вложено многу љубов, време и финансиски средства. Поради овие причини, истиот се изнајмува на сериозни и одговорни клиенти на подолг временски период. Цената за изнајмување е без вклучени месечни трошоци.
Ве покануваме на место каде што нема само да го живеете животот, туку ќе уживате во него и ќе се релаксирате.

A distinct touch, an exquisite lifestyle...
Life isn’t just to be endured, it’s to be enjoyed. Everyday obligations leave us with very little time dedicated to pleasures. By living in Cevahir Sky City, you will discover hospitality and kindness in their true meaning. With around-the-clock 24/7 security, CCTV surveillance of common areas and card access to designated areas, you can focus on life’s pleasures knowing that your most precious possessions are always in good hands.
Under the motto, “Life unlimited”, this amazing architectural structure is an unmatched living area for those who want more from life. Cevahir Sky
City will offer views of Skopje rivaling those from Vodno in a unique living space designed to cater to luxurious tastes.
The apartment has not been rent so far and all the equipment and furniture have been new. In the furnishing of the apartment, a lot of love, time and finances have been invested. For these reasons, the apartment is planned to be rent to serious and responsible persons for a longer time period. The rental price is without included monthly expenses.
We invite you to a place where you not only live life but enjoy it and relax.