Број на оглас: 2888276
Објавен на: 19.05.2018, 14:13
1 / 9

Opel Zafira

6.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA OPEL ZAFIRA PROIZVEDENA 2006 GODINA SO FIAT MOTOR 1.9 CDTI 88KW (120 KS)
KLIMATRONIK
--SERVO
--ABS
--ESP/ASR
--AIRBAG
--BORD KOPMJUTER

--HALOGENI
--ELEKTRIKA NA STAKLA
--ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
--GREACI NA RETROVIZORI
--CENTRALNO SO DALECINSKO
--FABRICKO RADIO SO KOMANDI NA VOLAN NA ISTOTO
--KOZEN MULTIFUNKCIONALEN VOLAN
--KOZEN REKARO SALON
--2xKLUCA
Registrirana do 04.2019 kolata e so 7sedista, 6brzini