Број на оглас: 2888249
Објавен на: 24.05.2018, 21:12
1 / 4

AGRINA MIG (CO2) 170 AMPERI APARAT ZA ZAVARUVANJE

25.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


aparatot e 170 amperi i koristen e samo 2 dena i se prodava BEZ BOCA moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
070 650 731 SANDE
070 650 731 SANDE
070 650 731 SANDE