Број на оглас: 2888113
Објавен на: 11.01.2019, 17:22
1 / 4

CITROEN ZX

600 €
Марка:
Citroen
Модел:
ZX
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za po detalni informacii javete se na Slobodan 078 385 704. Pred eden mesec registrirana. Pali vozi. Menjam za cetiricikl do 800 evra.