Број на оглас: 2888043
Објавен на: 26.03.2019, 16:59
1 / 6

Yamaha R6-MK

3.800 €
Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
2004
Модел:
YZF R6
Километри:
40000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


se prodava neuvezuvan Yamaha R6-04 vo odlicna sostojba,bez dopolnitelna investicija, registriran cela godina