Број на оглас: 2887802
Објавен на: 17.07.2018, 06:23
1 / 6

Mercedes -Benz E-Class

5.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 200
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto vredi da se vide. Redovno odrzuvano so realna kilometraza. Napraven golem servis i pred 500 km mal servis. FULL oprema i se raboti. 4 novi gumi sto moze da se vidi od slikite. Voziloto realno e pali vozi bez nikakvi vlozuvanja po nego. Zamena moze za vozilo ponovo od 2011. Okolu cenata ima prostor za dogovor na lice mesto