Број на оглас: 2887730
Објавен на: 17.09.2018, 21:11
1 / 8

AUDI A4 1.9TDI - 90ks

1.600 € Цената е фиксна 1.700 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam AUDI A4 1.9 TDi - 90ks, Bez klima, proizvedeno 1996, reg do 12.10.2018 so zelen karton, so al. bandazi 15ka originalni od audito so 4 zimni gumi, centralna brava so dalecinsko zaklucuvanje, el. na prozorci, siber i retrovizori(so greaci), ABS, volan podesiv po visina i dlabocina, napraven servis (zatagaci, rebrast, plocki-napred i pozadi, ulje, filter-vozduh, ulje, polen).
MOZE ZAMENA SANO SO KARAVAN - AUDI, VW I MERCEDES ili SHARAN, GALAXY, ALHAMBRA.
CENA - 1600evra FIKSNA za kes a 1800evra za zamena.