Број на оглас: 2887642
Објавен на: 05.06.2018, 11:23
1 / 10

SHARAN 1.9 TDI 131 KS HIGN LINE

7.300 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Sharan
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Pred dve godini donesen od germanija so full oprema dva kluca orginal kilometri redovno servisiran registriran cela godina MOZNA ZAMENA