Број на оглас: 2887573
Објавен на: 18.01.2022, 15:28
1 / 12

STAN NA DEN STROG CENTAR i AVTOBUSKA STANICA

1.199 МКД
Број на соби:
1,5
Квадратура:
40 m²
Греење:
Централно
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


HАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ
THE BEST APARTMENTS FOR CHEAP PRICE IN SKOPJE

Апартмани во централното градско подрачје улица Македонија и Меѓуградска Автобуска Станица, комплетно реновирани со нови ствари во кои можете да се почуствувате удобно како во вашиот дом.
Испланирајте го вашето патување или одмор со нас.
Перфектно за бизнис патување или пак забава.

Редовни цени за престојување:

Апартман за краток престој, времетраење 4 часа 1.199,00 денари.
Апартман за ноќевање од 1.399,00 денари.
Апартманите се издаваат и неделно со парно , кабловска, интернет .

⏰Достапни 24/7
Вашето присуство е наше задоволство.