Број на оглас: 2887294
Објавен на: 19.07.2018, 12:56
1 / 8

HONDA CRF 450 R 2014 GODINA

3.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2014
Модел:
CRF 450 R

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Honda crf 450 r 2014 Godina
Motorot e vo besprekorna sostojba.
Josimura auspluh od grana.
Bez dopolnitelni vlozuvanja.
Moze da se vidi vo sekoe vreme