Број на оглас: 2887129
Објавен на: 23.05.2020, 16:32

Sobi za rabotnici

По Договор
Квадратура:
25 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam sobi za rabotnici so kablovska,wi fi ,kujna I kupatilo.tel.077752555